REALIZUJEMY STRATEGIĘ | WSPIERAMY | OsiągAMY WZROST

ZWIĘKSZ WARTOŚĆ FIRMY
ZWIĘKSZ WARTOŚĆ FIRMY

SprzedajFirme.com – Warsztaty zwiększające wartość firmy, to realna ścieżka do osiągnięcia podstawowego celu Twojego biznesu - wzrostu.

Przygotuj się na sprzedaż wykorzystując doradztwo biznesowe

Pomagamy budować firmy na sprzedaż, tworzymy strategie, szukamy obszarów do rozwoju, ustalamy plany roczne, audytujemy aktualne zasoby. Powyższe działania skutkują zwycięską przewagą nad konkurencją oraz znacząco zwiększają wartość Twojej firmy!

Z

Chcesz zwiększyć wartość swojej firmy?

Z

Chcesz wyskalować lub zwiększyć rentowność biznesu?

Z

Chcesz przygotować firmę do sprzedaży?

Bądź gotowy na rozwój

Strategia wzrostu, którą opracowujemy wspólnie na warsztatach doradztwa biznesowego, opiera się na trzech filarach. Tymi filarami są: strategia, marketing i wsparcie.  W ramach tych wszystkich działań koncentrujemy się na następujących kluczowych aspektach:

  • Wyborze strategii dalszego rozwoju firmy
  • Odnalezieniu obszarów rozwoju, które zwiększą wartość firmy
  • Ustaleniu planów ekonomicznych
  • Przeglądzie aktualnych zasobów firmy

Marketing i wsparcie

Po pierwszym etapie warsztatowym przychodzi czas na zastanowienie się i wspólne opracowanie tego, jak realnie wytworzyć wartość w twojej wzrastającej firmie. Dlatego fundamentem, bez którego nie moglibyśmy przyjmować założeń o dynamicznych wzrostach, jest marketing. W ramach warsztatów marketingowych tworzymy komunikację produktów, wprowadzamy nowe produkty na rynek, zwiększamy zasięgi. Inteligentna strategia, której się trzymamy, jest dla nas drogowskazem przez cały proces.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Na Polskim rynku wciąż niewiele jest przedsiębiorstw zajmujących się obrotem firmami. Większość z nich reprezentuje wyłącznie interesy inwestorów.

Sami jesteśmy przedsiębiorcami z różnorodnym doświadczeniem i mamy za sobą procesy sprzedaży własnych spółek.

Od lat doradzamy firmom w odkrywaniu ich unikalnej wartości. Nasz proces pomaga wyeksponować największe zalety Twojej firmy. Tym samym pomagamy naszym klientom lepiej sprzedać ich firmy.

Podcast Zbuduj Firmę na Sprzedaż

Opowiadamy o tym, jak budować wartościowe firmy oraz je sprzedawać. Chcemy, abyście powielali nasze sukcesy, i potrafili uniknąć naszych błędów. Seria pierwszych 200 podcastów — to konwersja części naszych materiałów wideo z kanału Youtube. Zdajemy sobie sprawę, że materiały skonwertowane z wideo na audio, często zawierają dialogi wtrącenia i zawartości, których materiały planowane jako podcast od samego początku by nie zawierały, dlatego w sezonie drugim obiecujemy znaczącą poprawę w tym zakresie. Zapraszamy po wiedzę!

Nasz podcast dostępny jest na 6 platformach:
Spotify logo Apple podcast logo Google Podcast logo pocket logo Anchor logo Breaker logo

Napisz Do Nas!
Sprzedaj z Nami Swoją Firmę