/**Hide cart when its 0**//

Doradztwko Kryzysowe

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.

Doradztwo Kryzysowe


Martwisz się co będzie z Twoim biznesem w trakcie obecnego kryzysu?
Umów się na spotkanie:

W czym Tobie pomożemy?

Spojrzymy z boku na Twój biznes i ustalimy co jest ważne a z czym należy się pożegnać
Podpowiemy jak zabezpieczyć majątek prywatny
Zweryfikujemy razem z Tobą czy ruchy, które wykonujesz przyniosą korzyści

Pomożemy Ci podjąć trudne decyzje

Informacje o doradztwie

Co zawiera pakiet?

3 godziny doradztwa

Cena:

1230 zł brutto

Obecnie codziennie prowadzimy LIVE
na naszym FANPAGE:


Obecna sytuacja sprawia, że jako przedsiębiorcy
podejmujemy często decyzje pod wpływem emocji.

 


Przeprowadziliśmy już kilkaset procesów doradczych i konsultacji dotyczących firm i jesteśmy zespołem przedsiębiorców, a nie prawników. Mamy biznesowe podejście do firm. Dla nas liczy się efekt. A wyróżnia nas to, że nie jesteśmy sprzedawcami konkretnych rozwiązań lub teorii biznesowych. Będziemy Ci polecać takie narzędzia, które będą pasowały do Twojej indywidualnej sytuacji.

Potrzebujesz pomocy?
Chcesz porozmawiać o swoich problemach?
Zapraszamy! 3 h rozmowa o Twojej sytuacji i firmie!

Maciej Stępa

www.sprzedajfirme.com

Pomagam klientom sprzedawać ich firmy. Zarobienie pierwszego miliona złotych na giełdzie nauczyło mnie, że prawdziwa satysfakcja płynie tylko z realnie wykonanej pracy. Utrata spadku nauczyła mnie pokory. Harcerstwo nauczyło mnie służby. Doświadczenia zawodowe ze świata korporacji otworzyły mi oczy na możliwości biznesu. Pięć kierunków studiów nauczyło mnie szanować ludzi za to kim są, a nie za to jakie mają dyplomy. Wierzę głęboko w to, że prawdziwy lider to ktoś kto wszystkim służy. Jestem zwolennikiem tezy, że „jeśli chcesz zarabiać musisz nauczyć się dawać”. Wszystkie moje dotychczasowe nauki i doświadczenia wykorzystuję prowadząc i współtworząc firmę doradczą Profit Plus, a moim prawdziwym CV są przede wszystkim firmy i ludzie, którym pomogłem się rozwinąć lub je sprzedać.

Paweł Korycki

www.sprzedajfirme.com

Współzałożyciel Profit Plus S.A. organizacji zajmującej się sprzedażą firm. W życiu poszukuje nowych okazji i przyszłościowych rozwiązań. Był właścicielem kilkunastu biznesów z różnych branż. Prowadzi bloga oraz podcast “Przedsiębiorca i Firma” na www.pawelkorycki.pl. Redaktor w Businessman today oraz autor wielu publikacji biznesowych.  Jego zdaniem w biznesie najważniejsza jest pokora i ciągła nauka. Interesuje się psychologią i zarządzaniem. Obecnie skupia się na sprzedaży firm swoich klientów oraz wspieraniu ich w budowie firm na sprzedaż.