Poukładaj Relacje Ze Wspólnikami

Lepsze ralacje | Jasne zasady | Bezpieczeństwo

ROZWAŻ WSZELKIE MOŻLIWE ROZWIĄZANIA

i

STWÓRZ KLAROWNE ZASADY WSPÓŁPRACY

~

PRAWNIE ZABEZPIECZ SWÓJ BIZNES

Czy Potrzebuję Konstytucji Biznesu?

Z

Czy posiadasz jasny podział obowiązków w firmie?

Z

Kiedy i jak często Twój wspólnik może brać urlop?

Z

Co się stanie z firmą kiedy jeden ze wspólników zdecyje się odejść z firmy?

Z

Czy odpowiedzialność wszystkich wspólników w firmie jest taka sama?

Z

Jaki będzie podział majątku jeśli wspólnicy zdecyzują się na sprzedaż firmy?

Z

Czy macie ustalone jasne reguły podziału pieniędzy i ponoszenia kosztów?

Pomagamy układać relacje pomiędzy wspólnikami w następujących branżach:

=

Szkoły językowe

=

Produkcja

=

Firmy usługowe

=

Księgowość

=

Doradcy

=

Software house

=

Elektronika

=

Nowoczesne technologie

=

Transport

=

Start-upy

=

Restauracje

=

Deweloperzy

=

Nieruchomości

=

Medycyna

=

... i inne

Jeśli chcesz ustalić jasne zasady ze wspólnikami, potrzebujesz naszej pomocy.

Masz pytania? Napisz do Nas!

Gorąco polecam usługi tej dwójki! Chłopaki znają się na tym co robią, pełen profesjonalizm.
Artur Kuklinski
Artur Kuklinski
2021-12-27
SprzedajFirmę to przede wszystkim dwójka fantastycznych ludzi - Maciej i Paweł którzy pomagają w każdym aspekcie prowadzenia, stworzenia lub sprzedaży biznesu. Ich wiedza, doświadczenie oraz zaangażowanie pomagają zbudować nowa ścieżkę biznesową, która prowadzi do sukcesów. Masz pytania? Nie wiesz jak dalej rozwijać firmę bądź co z nią zrobić? Skontaktuj się z Maciejem lub Pawłem. Ten zespół profesjonalnie Cię wesprze. Dziękuje Panowie za wasze wsparcie i pomoc.
Roza Grigorian
Roza Grigorian
2021-08-17
Wiele razy miałem potrzebę i szansę skorzystania z pomocy i wsparcia Macieja i Pawła. Doświadczenie biznesowe oraz wiedza "życiowa", których Panowie nazbierali przez całe swoje biznesowe życie, są nie do przecenienia. Doradztwo biznesowe w takim wydaniu, które ma realny wpływ na biznes, jest dźwignią, wartą każdej wydanej złotówki.
Konrad Krawczuk
Konrad Krawczuk
2021-07-26
Zdecydowanie warto zgłosić się po poradę. Wiedza Pawła rozwiązała mi wiele problemów, a bez niej pewnie nieświadomie zrobiłbym sobie kolejne 😉
Damian Sieczkowski
Damian Sieczkowski
2021-04-29
Bardzo chcialbym dac dobra opinie na teamt firmy Sprzedajfirme - Macieja i Pawla. Mialem okazje miec pare konsultacji z Panami odnosnie moich biznesow. Wiedza , podejscie oraz wartosc jaka otrzymalem podczas tych konsultacji - naprawde duzo bardziej przewyzsza wartosc oplaty za konsultacje. Super wydane pieniadze. Jak masz problem lub czujesz ze sie nie rozwijasz to Panowie dokladnie Tobie powiedza co i jak zrobic. Nie wachaj sie i skozystaj z uslug Macka i Pawla Super ze Panowie staneliscie na mojej drodze.
Szymon Niestryjewski
Szymon Niestryjewski
2021-04-27
Korzystałem z usług doradczych zespołu SprzedajFirme.com i polecam każdemu. Zainspirowali mnie do poszerzania wiedzy o tym jak rozwijać, zarządzać i powiększać wartość firmy, żeby była możliwa jej sprzedaż za odpowiednią cenę. Zupełnie nowe spojrzenie na prowadzenie firmy. POLECAM!!!
Rafał Reszka
Rafał Reszka
2021-04-26
SprzedajFirmę paradoksalnie to nie tylko pomoc w sprzedaży firmy. 😊 W naszym przypadku to przede wszystkim fachowe doradztwo biznesowe i finansowe, które procentuje każdego dnia. Łączy się z tym życzliwość osób zaangażowanych w ten projekt, szczególnie Macieja oraz Pawła, których pozdrawiamy serdecznie. 👍
Trolltunga Kursy Norweskiego
Trolltunga Kursy Norweskiego
2021-04-26
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wspólnie wypracowany plan pozwolił przeorganizować moją firmę i umożliwić jej dalszy rozwój. Maciej i Paweł chętnie doradzają i dzielą się swoją wiedzą, aktywnie pomagając w realizacji strategii. Polecam tych ekspertów każdemu, kto chce zbudować i/lub sprzedać firmę.
Filip Pradella
Filip Pradella
2021-04-26
Profesjonalni i rzeczowi doradcy. Zjedli zęby na niejednym biznesie, szybko rozpracowali problemy w mojej firmie i pomogli uporządkować wiele spraw. Pierwsze korzyści już są widoczne. Dla mnie to na pewno początek dłuzszej współpracy. Szczerze polecam!
Oliwier Nowicki
Oliwier Nowicki
2020-07-11
}

ZYSKAJ CZAS

i

JASNE ZASADY WSPÓŁPRACY

~

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

Przestań tracić energię na kłótnie w swojej firmie. Zyskaj kontrolę nad swoją firmą i ustal plan awaryjny na różnego rodzaju niespodziewane wydarzenia.

Uniknij niepotrzebnych nieporozumień ze swoim wspólnikiem. Spisz obowiązujące was zasady według których będziecie wspólnie rozwijać swój biznes.

Nasi doradcy posiadają doświadczenie biznesowe, co umożliwia im dopasowanie odpowiednich rozwiązań, a dokumenty są przygotowane przez prawników.

Po co jest Konstytucja Wspólników oraz co zawiera pakiet?

Co Sprawia, Że SprzedajFirme.com Jest Inny?

Na Polskim rynku wciąż niewiele jest przedsiębiorstw zajmujących się ustalaniem relacji pomiędzy wspólnikami. Większość kancelarii oferuje umowę spółki, która nie zawiera wielu kluczowych zagadnień. Z SprzedajFirme.com utworzysz plan awaryjny na różnego rodzaju niespodziewane wydarzenia.

Przeprowadziliśmy już kilkadziesiąt procesów stworzenia konstytucji wspólników, zarówno w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach o wielomilionowych obrotach.

Obecny kształt przygotowanych przez nas materiałów jest wynikiem setek godzin spędzonych na rozmowach z przedsiębiorcami i wspólnikami w różnych firmach i biznesach. Dało to Nam możliwość przygotowania produktu rozwiązującego rzeczywiste problemy przedsiębiorcy.

Czytaj dalej...

Wiemy jak często dochodzi w firmach do wymiany odmiennych poglądów odnośnie przyszłości firmy.  Nie ustalenie ról wspólników może prowadzić do konfliktów, a tym samym właściciele nie skupiają się na jej rozwijaniu i tracą pieniądze. Z góry ustalone zasady pozwalają skupić się wspólnikom na skalowaniu ich biznesu. 

Jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy wykorzystywać pomysł Macieja Stępy dotyczący układania relacji ze wspólnikami, powstał on w odpowiedzi na realne zapotrzebowanie rynku. Jest wynikiem obserwacji działania setek firm i kilkudziesięciu procesów doradztwa biznesowego. Konstytucja wspólników pomoże Ci przeciwdziałać przyszłym konfliktom w Twojej firmie, co umożliwi Ci spokojną pracę.

Jak wygląda przygotowanie Konstytucji wspólników?

Jest on przygotowany do indywidualnych potrzeb wspólników. Są rozważane wszelkie ewentualności jakie mogą się wydażyć w branży w jakiej działają wspólnicy. Konstytucja Wspólników jest ułożona tak, aby zminimalizować konsekwencjie kwestii, o których zazwyczaj nie myślimy.

10 etapów procesu sprzedaży:

 1. Wysłanie ankiety
 2. Spotkanie online lub offline
 3. Dostarczenie dokumentów i informacji do wyceny firmy
 4. Akceptacja wyceny
 5. Podjęcie decyzji o rozpoczęciu procesu sprzedaży firmy
 6. Podpisanie umowy
 7. Akceptacja Memorandum Inwestycyjnego
 8. Zapoznanie z krótką listą potencjalnych kupców
 9. Finalne negocjacje z kupcami
 10. Sprzedaż firmy

Nie jesteś pewny, czy to rozwiązanie jest dla Ciebie? Nie martw się!

 • Jeśli okaże się, że to rozwiązanie nie jest dla Ciebie, nie ponosisz kosztów.
 • Jeśli nie uzyskamy uzgodnionych warunków sprzedaży to nie musisz ich finalizować.
 • Jeśli okaże się, że nasz proces nie jest dla Ciebie, zaproponujemy alternatywne rozwiązanie.

Umów się już, teraz z nami na spotkanie i sprawdzimy w jaki sposób możemy Tobie pomóc.

Czy Warto Skorzystać Z Naszej Pomocy Przy Ułożeniu Relacji Ze Wspólnikami?

Czy wiesz jaką odpowiedzialność bierzesz za działania swoich wspólników? Czy wiesz, jak zabezpieczyć się, przed negatywnymi konsekwencjami podejmowanych działań swojego wspólnika? Czy wiesz, co się stanie z Twoją firmą w momencie śmierci jednego ze wspólników? W jaki sposób miałaby być podzielona Twoja firma, kiedy zdecydujecie się na jej sprzedaż? Co się stanie z firmą, jeśli jeden ze wspólników postanowi odejść z firmy? Odpowiedź na każde z tych pytań jest warta co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych. My swoimi działaniami przyczyniamy się do tego, aby każdy nasz klient mógł tę wiedzę przyswoić i wykorzystać jak najlepiej.

Pomóż Nam Zabezpieczyć
Twoją Firmę