Na sprzedaż rentowny salon beauty, powstały w 2016 roku, z kompleksową ofertą zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej.  Klinika z kompletnym bogatym wyposażeniem i sprzętem zabiegowym, zaplecze produktowe (produkty profesjonalne i detaliczne).

Składniki sprzedaży:

  • Umowa najmu lokalu na warunkach obecnych podpisana z właścicielem budynku.
  • Nazwa i znak graficzny – księga znaku
  • Baza klientów wraz z historią relacji i zabiegów (dostępne wszystkie możliwe dane o wydatkach, wizytach, obrotach w systemie informatycznym do zarządzania salonem)
  • Strona internetowa z pocztą, profil na FB i Instagramie, numer telefonu, zdjęcia wysokiej jakości – profesjonalna sesja zdjęciowa pracowników, miejsca i zabiegów, tablica identyfikacyjna przy drodze, reklama zewnętrzna.
  • Zespół pracowników i współpracowników, gotowych współpracować z nowym właścicielem
  • Know-how, baza dostawców z relacjami i dobrymi warunkami współpracy.

Firma o wypracowanej pozycji na rynku i ciesząca się dobrą opinią wśród stałych i nowych klientów.

Coś poszło nie tak, prosimy spróbować ponownie
Wiadomość została wysłana, skontaktujemy się w ciągu 24 godzin

Administratorem Państwa danych osobowych jest Pink Unicorns S.A. prowadzący działalność gospodarczą w Gdyni (81-080) przy ul. Borowikowa 3/8, NIP 5862327411. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu podjęcia kontaktu związanego z usługą sprzedazy/zakupu spółek a także wysyłania informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem sprzedajfirme.com. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Państwa danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania.