Spółka swoją działalność operacyjną oraz biznesową prowadzi od początku swojego istnienia w Szczecinie. Spółka opiera działalność na dwóch filarach:

  1. Podnajem nieruchomości, generując stały dochód pasywny
  2. „flipy” na nieruchomościach polegające na zakupie nieruchomości (najczęściej mieszkań), ich remoncie, odświeżeniu lub podwyższeniu standardu i dalszej ich odsprzedaży. Flipy pozwalają generować dochody „jednorazowe”.

W pierwszym obszarze swojej działalności Spółka posiada podpisane 5 umów najmu z właścicielami mieszkań na okres od 2 do 5 lat. W ramach tych umów Spółka posiada łącznie 22 pokoje do wynajmu, które oferuje osobom pracującym i studiującym w Szczecinie. Wszystkie umowy najmu pokoi zawarte są na okres do końca sierpnia 2022 roku, co powoduje, że Spółka nie posiada w zakresie najmu przestojów, bo każdy najemca rezygnujący z najmu przed terminem umowy znajduje na swoje miejsce innego najemcę.

W zakresie „flipów” na nieruchomościach są to zarówno jednorazowe projekty jak i jednorazowe przychody. Spółka stale poszukuje interesujących mieszkań z potencjałem na terenie Szczecina, które mogłaby kupić po atrakcyjnej cenie i po ich wyremontowaniu lub odświeżeniu korzystnie sprzedać.

Coś poszło nie tak, prosimy spróbować ponownie
Wiadomość została wysłana, skontaktujemy się w ciągu 24 godzin

Administratorem Państwa danych osobowych jest Pink Unicorns S.A. prowadzący działalność gospodarczą w Gdyni (81-080) przy ul. Borowikowa 3/8, NIP 5862327411. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu podjęcia kontaktu związanego z usługą sprzedazy/zakupu spółek a także wysyłania informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem sprzedajfirme.com. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Państwa danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania.