Dowiedz się ile wart jest twój biznes

Wycenimy TWOJĄ firmę
WYCEŃ FIRMĘ

SprzedajFirme.com – W jednym z trzech wariantów wyceny możesz z naszą pomocą osiągnąć pełną świadomość wartości Twojej firmy — nie marnuj potencjału — zapraszamy do współpracy.

Czy wiesz, że? 

Z

Znajomość wartości własnej firmy jest istotnym czynnikiem decyzyjnym?

Z

Warto regularnie kontrolować wartość firmy?

Z

Wartości firmy jest dynamiczną miarą?

Z

Wartość firmy jest ważna dla inwestorów?

Z

Masz realny wpływ na wartość firmy?

Z

Istnieje szereg metod i narzędzi wyceny, z których możemy skorzystać?

Wiedza o tym, co posiadasz i ile to jest warte

Zazwyczaj, kiedy chcesz dowiedzieć się — ile warta jest Twoja firma, nie potrzebujesz rozbudowanego raportu ani dokumentacji. Powinien Cię jednak interesować szacunek wykonany przez ekspertów przeprowadzony na bazie zawieranych przez nich transakcji. 

Tym właśnie jest konsultacja w sprawie wyceny — za 2590 zł dokonujemy kalkulacji na Twojej firmie. Zakładając, że dane, które nam dostarczasz, są prawdziwe i aktualne przeprowadzamy uproszczony proces wyceny firmy. W wyniku tego działania dostarczamy Ci przybliżoną, ale aktualną i możliwie jak najbardziej precyzyjną wycenę Twojego biznesu, na moment przekazania danych.  

Wynik wyceny przekazujemy ustnie w trakcie rozmowy konsultacyjnej.

 

Nasze doświadczenie przemawia za nami.

Sposobów na to, by dowiedzieć się ile jest warta Twoja firma jest „kilka”. Bez względu na to, który sposób współpracy z nami wybierzesz poznasz wartość swojej firmy. Istotne jest jednak, do czego potrzebujesz wyceny:
Jeśli potrzebujesz dokumentu do pokazania potencjalnym inwestorom lub „dla siebie” – po to, żeby mieć do czego odwołać się za jakiś czas – wybierz wycenę uproszczoną.
Jeżeli satysfakcjonuje Cię konsultacja ustna – wybierz konsultację ws. wyceny. Jeżeli natomiast potrzebujesz kompletnej wyceny przedsiębiorstwa według określonych metod i z pełną dokumentacją – wycena pełna jest dla ciebie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Na Polskim rynku wciąż niewiele jest przedsiębiorstw zajmujących się obrotem firmami. Większość z nich reprezentuje wyłącznie interesy inwestorów.

Sami jesteśmy przedsiębiorcami z różnorodnym doświadczeniem i mamy za sobą procesy sprzedaży własnych spółek.

Od lat doradzamy firmom w odkrywaniu ich unikalnej wartości. Nasz proces pomaga wyeksponować największe zalety Twojej firmy. Tym samym pomagamy naszym klientom lepiej sprzedać ich firmy.

Podcast Zbuduj Firmę na Sprzedaż

Opowiadamy o tym, jak budować wartościowe firmy oraz je sprzedawać. Chcemy, abyście powielali nasze sukcesy, i potrafili uniknąć naszych błędów. Seria pierwszych 200 podcastów — to konwersja części naszych materiałów wideo z kanału Youtube. Zdajemy sobie sprawę, że materiały skonwertowane z wideo na audio, często zawierają dialogi wtrącenia i zawartości, których materiały planowane jako podcast od samego początku by nie zawierały, dlatego w sezonie drugim obiecujemy znaczącą poprawę w tym zakresie. Zapraszamy po wiedzę!

Nasz podcast dostępny jest na 6 platformach:
Spotify logo Apple podcast logo Google Podcast logo pocket logo Anchor logo Breaker logo

Napisz Do Nas!
Wyceń z Nami Swoją Firmę