Stwórz swój indywidualny

Exit plan - Strategia wyjścia
umów się

Zyskaj pewność i skuteczność w procesie planowania wyjścia z firmy dzięki naszemu innowacyjnemu produktowi, który przygotuje Cię do sprzedaży firmy. Odpowiemy na 3 najważniejsze pytania: KIEDY? KOMU? ZA ILE?

Przedstawiamy innowacyjny produkt, którym jest spersonalizowany plan działania w ramach warsztatów „Exit plan – Strategia wyjścia„. Ten unikalny produkt został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy zastanawiają się lub planują wyjście z firmy/inwestycji.

Rozmowa przeprowadzona z naszym ekspertem pozwoli lepiej zrozumieć obecną sytuację przedsiębiorstwa, dzięki czemu nasz zespół będzie w stanie dobrać odpowiedni proces, dostosowany do indywidualnych potrzeb i celów. 

Dzięki temu produktowi zyskasz klarowność, pewność i skuteczność w podejmowaniu decyzji związanych z planowaniem wyjścia z firmy.

CELE WARSZTATU:

EFEKTY WARSZTATU:

Z

Określenie Optymalnego Czasu: Razem z uczestnikami wskażemy kluczowe momenty, kiedy planowanie wyjścia z firmy/inwestycji będzie najbardziej korzystne zgodnie z ich indywidualnymi celami i oczekiwaniami.

Z

Strategia Indywidualna: Opracujemy spersonalizowaną strategię wyjścia, dostosowaną do unikalnych cech każdego uczestnika. Bez względu na scenariusz, chcemy, aby plan był jak najbardziej efektywny i dostosowany do ich potrzeb.

Z

Opracowanie Planu Wyjścia: Krok po kroku, uczestnicy opracowują szczegółowy plan wyjścia, uwzględniając wszystkie aspekty procesu. Naszym celem jest, aby każdy uczestnik poczuł pewność i klarowność w podejmowaniu decyzji dotyczących przyszłości swojego biznesu czy inwestycji.

Z

Spersonalizowany Plan Działania: Każdy klient po warsztacie otrzymuje spersonalizowany plan działania, skrojony dokładnie do jego unikalnych oczekiwań i celów. To nie jest gotowy szablon – to mapy sukcesu dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Z

Zwiększone Szanse na Sukces: Realizacja opracowanego planu znacząco zwiększa szanse klienta na skuteczne wyjście z inwestycji. Dzięki spersonalizowanemu podejściu do strategii wyjścia, klient podejmuje decyzje świadomie i zorientowane na osiągnięcie swoich konkretnych celów.

Z

Konkretna Wiedza: Wiemy KIEDY należy sprzedać naszą firmę. Wiemy KOMU należy sprzedać naszą firmę. Wiemy ZA ILE należy sprzedać naszą firmę.

 

Jak wygląda przebieg warsztatu?

  1. Analiza celów, zamierzeń i priorytetów klienta dotyczących wyjścia z inwestycji/firmy.
  2. Wykorzystanie informacji z weryfikacji gotowości do sprzedaży i wyceny firmy.
  3. Określenie optymalnego momentu wyjścia, uwzględniając warunki wewnętrzne (gotowość i wycenę firmy, sytuację osobistą klienta) i zewnętrzne (stan rynku, sytuację w branży).
  4. Identyfikacja optymalnego nabywcy/inwestora, który przyniesie największe korzyści klientowi.
  5. Określenie niezbędnych działań do zrealizowania planu wyjścia zgodnego z zamierzeniami klienta i preferencjami potencjalnego nabywcy/inwestora.
  6. Wypracowanie listy priorytetowej kupców/inwestorów, z którymi należy negocjować w pierwszej kolejności oraz tych, z którymi transakcja jest wykluczona.
  7. Opracowanie planu działania, wskazującego konkretne kroki do podjęcia i ich optymalny czas, mające na celu efektywne osiągnięcie celów klienta.

CENA: Ze względu na różną ilość działań oraz tematów do poruszenia w zależności od wielkości firmy, cena będzie różna. Dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę. 

Podcast Zbuduj Firmę na Sprzedaż

Opowiadamy o tym, jak budować wartościowe firmy oraz je sprzedawać. Chcemy, abyście powielali nasze sukcesy, i potrafili uniknąć naszych błędów. Seria pierwszych 200 podcastów — to konwersja części naszych materiałów wideo z kanału Youtube. Zdajemy sobie sprawę, że materiały skonwertowane z wideo na audio, często zawierają dialogi wtrącenia i zawartości, których materiały planowane jako podcast od samego początku by nie zawierały, dlatego w sezonie drugim obiecujemy znaczącą poprawę w tym zakresie. Zapraszamy po wiedzę!

Nasz podcast dostępny jest na 6 platformach:
Spotify logo Apple podcast logo Google Podcast logo pocket logo Anchor logo Breaker logo

Napisz Do Nas!
Wyceń z Nami Swoją Firmę