Kluczowy punkt procesu sprzedaży firmy

stworzenie umowy
umów się

Zbliżasz się do kluczowego momentu w procesie sprzedaży firmy. Możemy Ci pomóc zarówno gdy potrzebujesz wsparcia w sporządzeniu nowej umowy, czy dokładnej analizie otrzymanej umowy.

Dzięki naszym doświadczonym ekspertom z zakresu doradztwa biznesowego oraz prawnego, zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie od rozmowy wstępnej po ostateczne podpisanie umowy.

Stworzymy umowę, która będzie miała na celu zabezpieczyć Twoje interesy, ale również, aby jej zapisy nie doprowadziły do załamania się procesu negocjacji.

Wiemy, że celem tworzenia umowy jest sprzedaż firmy, zabezpieczeniu interesu obu stron, oraz finalizacja transakcji. Nie umowa sama w sobie. Dlatego dbamy o to, aby przynajmniej z naszej strony, proces tworzenia umowy oraz jej zapisy nie generowały dodatkowej pracy a przez to, nie przeciągały negocjacji pochłaniając tym samym czas i pieniądze.

Zalety usługi:

Z

Spersonalizowane Rozwiązania: Każda umowa jest dostosowana do unikalnych potrzeb Twojego biznesu.

Z

Bezpieczeństwo Prawne: Gwarantujemy, że umowa jest zgodna z polskim prawem, eliminując potencjalne ryzyka.

Z

Doświadczenie: Nasz zespół ekspertów ma wieloletnie doświadczenie w procesach sprzedaży i kupna  firm. Sporządzili już setki umów sprzedaży, co przekłada się na skuteczność i profesjonalizm.

Z

Dostosowanie do Wielkości i Skomplikowania Transakcji: Indywidualne podejście do każdej transakcji. Bez względu na wielkość firmy czy stopień skomplikowania transakcji, nasza umowa będzie dostosowana do Twoich potrzeb.

Z

Doświadczenie w Działaniu: Możesz być spokojny, korzystając z usług zespołu, który brał udział w setkach udanych procesów sprzedaży firm. Eksperci mają doświadczenie, które sprawi, że Twoja transakcja będzie bezpieczna.

Jak przebiega usługa?

  1. Rozmowa Wstępna: Zbieramy informacje na temat Twoich oczekiwań, biznesowych założeń i specyfiki sprzedawanej firmy.
  2. Analiza Biznesowa: Przechodzimy do analizy Twojego biznesu. Dowiadujemy się, co sprawia, że Twoja firma jest wyjątkowa, jakie są kluczowe składniki transakcji, czy będzie to sprzedaż spółki z o.o., spółki akcyjnej czy innej formy prawnej.
  3. Przygotowanie Założeń Biznesowych: Na podstawie uzyskanych informacji, opracowujemy spersonalizowane założenia biznesowe.To pozwala nam zrozumieć, jak powinna wyglądać Twoja umowa.
  4. Sporządzenie Umowy: Nasi prawnicy przekształcają założenia biznesowe w pełnoprawną umowę sprzedaży firmy. Dzięki nim, każdy aspekt jest zgodny z polskim prawem i spełnia Twoje oczekiwania.
  5. Wsparcie w negocjacjach: W razie potrzeby, oferujemy wsparcie w negocjacjach z partnerem biznesowym, co pozwoli Ci osiągnąć lepsze efekty sprzedaży.
Podcast Zbuduj Firmę na Sprzedaż

Opowiadamy o tym, jak budować wartościowe firmy oraz je sprzedawać. Chcemy, abyście powielali nasze sukcesy, i potrafili uniknąć naszych błędów. Seria pierwszych 200 podcastów — to konwersja części naszych materiałów wideo z kanału Youtube. Zdajemy sobie sprawę, że materiały skonwertowane z wideo na audio, często zawierają dialogi wtrącenia i zawartości, których materiały planowane jako podcast od samego początku by nie zawierały, dlatego w sezonie drugim obiecujemy znaczącą poprawę w tym zakresie. Zapraszamy po wiedzę!

Nasz podcast dostępny jest na 6 platformach:
Spotify logo Apple podcast logo Google Podcast logo pocket logo Anchor logo Breaker logo

Napisz Do Nas!
Wyceń z Nami Swoją Firmę