Dowiedz się , czy Twój biznes jest

Gotowy na sprzedaż?
sprawdź - od 500 zł

SprzedajFirme.com – Nie masz pewności od czego zacząć procesu sprzedaży firmy? Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc!

Jesteśmy świadomi, że rynek M&A (Mergers and Acquisitions) często pozostaje czymś zupełnie nieznanym dla większości przedsiębiorców. Nasz proces jest idealnym miejscem, by zacząć podróż do celu. 

Rozmowa przeprowadzona z naszą specjalistką pozwoli lepiej zrozumieć obecną sytuację przedsiębiorstwa, dzięki czemu nasz zespół będzie w stanie indywidualnie dobrać odpowiedni proces, tak by zaoszczędzić czas i pieniądze. 

Zebranie istotnych informacji o przedsiębiorstwie odbywa się poprzez wywiad ustrukturyzowany, a zebrane dane poddawane są analizie przez zespół wykwalifikowanych specjalistów. Bezpośrednio po rozmowie otrzymasz listę pytań wraz ze swoimi odpowiedziami, a wynik opracowany zostanie nie dłużej niż w ciągu trzech dni roboczych. 

Zalety konsultacji

Z

Proces jest całkowicie dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta

Z

Na każdym etapie procesu można go zmienić lub całkowicie z niego zrezygnować

Z

Pytania zadawane na spotkaniu przygotowane są przez ekspertów branży M&A

Zapraszamy na spotkanie jeśli:

Katarzyna Pawełek to doświadczony ekspert sektora finansowego. W SprzedajFirme.com zarządza działem sprzedaży oraz procesem wstępnej analizy firmy dzięki temu na bieżąco wie, jak wygląda rynek poszczególnych branż, oraz co wpływa na pozytywnie i negatywnie na wycenę firmy. Jej wrodzona dociekliwość pozwala znaleźć wszystkie zalety Państwa firmy.

  • Nie wiesz lub nie jesteś pewien czego dokładnie potrzebujesz

  • Nie wiesz, czy Twoja firma nadaje się na sprzedaż 

  • Chcesz sprawdzić, czy Twoja firma nadaje się do sprzedaży 

  • Chcesz dowiedzieć się, czy to dobry moment na sprzedaż firmy

  • Chcesz dowiedzieć się, co można poprawić, by Twoja firma była więcej warta

Podcast Zbuduj Firmę na Sprzedaż

Opowiadamy o tym, jak budować wartościowe firmy oraz je sprzedawać. Chcemy, abyście powielali nasze sukcesy, i potrafili uniknąć naszych błędów. Seria pierwszych 200 podcastów — to konwersja części naszych materiałów wideo z kanału Youtube. Zdajemy sobie sprawę, że materiały skonwertowane z wideo na audio, często zawierają dialogi wtrącenia i zawartości, których materiały planowane jako podcast od samego początku by nie zawierały, dlatego w sezonie drugim obiecujemy znaczącą poprawę w tym zakresie. Zapraszamy po wiedzę!

Nasz podcast dostępny jest na 6 platformach:
Spotify logo Apple podcast logo Google Podcast logo pocket logo Anchor logo Breaker logo

Napisz Do Nas!
Wyceń z Nami Swoją Firmę