Dowiedz się ile wart jest twój biznes

Umów się na spotkanie
WYCEŃ FIRMĘ

SprzedajFirme.com – Konsultacja w sprawie wyceny jest narzędziem, dzięki któremu szybko poznasz przybliżoną wartość Twojego biznesu.

Konsultacja w sprawie wyceny jest spotkaniem z osobą doświadczoną, dotyczącą wycen i sprzedaży firm. W trakcie spotkania będziesz mieć możliwość zadawania pytań, na które od razu otrzymasz odpowiedź. Pozwoli Ci to podjąć decyzję odnośnie dalszych kroków związanych ze sprzedażą Twojego biznesu.  Jest to świetny początek dla wszystkich osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzedawaniem i kupowaniem firm. 

Zdajemy sobie sprawę, że rynek M&A (Mergers and Acquisitions) jest dla większości Przedsiębiorczyń i Przedsiębiorców czymś zupełnie nieznanym, co często może być powodem strachu przed rozpoczęciem procesu sprzedaży lub kupna firmy.
Spotkanie z naszą specjalistką rozwieje wszelkie wątpliwości, a także pozwoli uzyskać odpowiedź na wszelkie nurtujące pytania.

Zalety konsultacji

Z

Dowiesz się ile (mniej więcej) warta jest Twoja firma

Z

Dowiesz się jakie czynniki mają wpływ na wycenę Twojego biznesu

Z

Dowiesz się jakie dalsze działania podjąć w kwestii sprzedaży firmy

Z

Zadasz na bieżąco pytania z zakresu wyceny na które otrzymasz odpowiedź

Z

Poznasz negatywne czynniki mające wpływ na wycenę

Z

Zyskasz natychmiast najważniejsze wskaźniki ekonomiczne dla swojego biznesu

Zapraszamy na spotkanie jeśli:

Katarzyna Pawełek to doświadczony ekspert sektora finansowego. W SprzedajFirme.com zarządza działem sprzedaży oraz procesem wstępnej analizy firmy dzięki temu na bieżąco wie, jak wygląda rynek poszczególnych branż, oraz co wpływa na pozytywnie i negatywnie na wycenę firmy. Jej wrodzona dociekliwość pozwala znaleźć wszystkie zalety Państwa firmy.

  • Chcesz sprzedać swoją firmę
  • Chcesz dowiedzieć się jak wygląda proces sprzedaży firmy
  • Chcesz wiedzieć, czy twoja firma nadaje się na sprzedaż
  • Chcesz wiedzieć ile mniej więcej wart jest twój biznes

Case Studies

Podcast Zbuduj Firmę na Sprzedaż

Opowiadamy o tym, jak budować wartościowe firmy oraz je sprzedawać. Chcemy, abyście powielali nasze sukcesy, i potrafili uniknąć naszych błędów. Seria pierwszych 200 podcastów — to konwersja części naszych materiałów wideo z kanału Youtube. Zdajemy sobie sprawę, że materiały skonwertowane z wideo na audio, często zawierają dialogi wtrącenia i zawartości, których materiały planowane jako podcast od samego początku by nie zawierały, dlatego w sezonie drugim obiecujemy znaczącą poprawę w tym zakresie. Zapraszamy po wiedzę!

Nasz podcast dostępny jest na 6 platformach:
Spotify logo Apple podcast logo Google Podcast logo pocket logo Anchor logo Breaker logo

Napisz Do Nas!
Wyceń z Nami Swoją Firmę