Grupa przedsiębiorców postanowiła sprzedać biznes z zakresu telekomunikacji. Po wielogodzinnych naradach, zdecydowali się skorzystać z oferty naszej firmy w zakresie wyceny biznesu.

Nasi eksperci, korzystając z danych dostarczonych przez klienta, fachowo wycenili przedsiębiorstwo. Po wnikliwych analizach, wyszło na jaw, że oczekiwania klienta w obecnej chwili nie są możliwe do spełnienia. Spółka wymagała podjęcia istotnych działań w celu rozwoju. Przedsiębiorcy ponownie zasiedli przy okrągłym stole i wraz z naszymi ekspertami doszli do wspólnych wniosków.

Biznes należy rozwinąć, a dopiero potem sprzedać. Jaki mamy z tego morał? Aby sprzedać firmę za wymarzoną kwotę, należy poznać i usunąć bariery sprzedaży. Budowa przedsiębiorstwa pod sprzedaż jest procesem nie tylko czasochłonnym, ale również wymagającym od nas konsekwencji w działaniu i wytrwałości w dążeniu do celu. W naszej ofercie znajduje się produkt, który pomoże Ci zlikwidować wszelkie  bariery sprzedawalności Twojej firmy. Analiza Barier sprzedaży- innowacyjny produkt pozwalający rozpoznać, a następnie zniwelować wszystkie aspekty utrudniające sprzedaż lub, wpływające negatywnie na wartość sprzedaży firmy. Ponadto, po wdrożeniu zalecanych założeń, wartość firmy znacznie wzrasta.