Informacje podstawowe
Forma działalności
Grupa złożona z: Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Profil działalności
ICT (Information and Communication Technologies) i Cybersecurity
Przychody
39 800 000 zł
Zysk netto
1 800 000 zł
EBITDA
2 200 000 zł
Rentowność EBITDA
5,63%

Dlaczego warto rozważyć zakup?

Wykwalifikowani

specjalisci

Dostęp do nowatorskich

rozwiązań

Doświadczenie w

branży

Podstawowe informacje o przedsiębiorstwie

Firma zatrudnia ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa sieci wspierając w sposób efektywny i skuteczny biznesy swoich klientów. Tworzy przestrzeń komunikacyjną dla firm, skupiając się na bezpieczeństwie informacji, umożliwiając dostęp do ludzi i informacji z dowolnego miejsca, urządzenia i czasu.

Oferta przedsiębiorstwa dotyczy audytów, analizy, doradztwa, projektowania, sprzedaży, wdrażania i utrzymywania systemów komunikacyjnych, infrastruktury IT i systemów sieciowych oraz systemów bezpieczeństwa sieciowego.

Za profesjonalizm w zakresie świadczenia usług firma otrzymała wiele prestiżowych nagród zarówno branżowych jak i biznesowych, w tym między innymi Diamenty Forbesa.

Firma zarządzana jest przez grupę menadżerów posiadających udokumentowaną wiedzę i wieloletnie biznesowe doświadczenie. Wyniki finansowe potwierdzają profesjonalizm i zaangażowanie kadry zarządczej firmy.