Informacje podstawowe
Forma działalności
Spółka z o.o.
Profil działalności
działalność w zakresie produkcji oraz sprzedaży automatów do odbioru paczek i przesyłek kurierskich
Przychody
700 000 zł
Zysk Netto
58 000 zł
Zysk z działalności operacyjnej
72 000 zł
Prognozowane przychody netto na rok 2026
23 500 000 zł

Dlaczego warto rozważyć zakup?

Innowacyjność

rozwiązania

Konkurencyjne

ceny

Różnorodność

automatów

Podstawowe informacje o przedsiębiorstwie

Obszarem działalności spółki jest dostarczanie automatów paczkowych, produkowanych według własnego projektu i przy użyciu własnego oprogramowania.

Oprogramowanie sterujące automatami, stworzone przez właścicieli, pozwala na implementowanie wielu indywidualnych rozwiązań w zależności od potrzeb klienta.

Spółka oferuje różnorodne rozwiązania w zakresie odbioru paczek i listów dostosowane do różnych, również indywidualnych, potrzeb klientów. Są to między innymi:

  • skrzynki na paczki dla domków jednorodzinnych, która została bardzo dobrze odebrana i szybko pojawiła się w całej Polsce;
  • automaty paczkowe, które stały się flagowym produktem.

Spółka zakończyła prace nad innowacyjnym produktem: automatem zasilanym w 100% energią słoneczną.

Cechą wyróżniającą oferowane produkty są stosowane własne rozwiązania mechaniczne, elektroniczne oraz informatyczne wynikające z ponad 10 letniego doświadczenia właścicieli Spółki w budowaniu systemów IT, połączone z pasją do robotyki i automatyzacji.

Pozwala to Spółce na realizację najbardziej wyszukanych indywidualnych potrzeb klientów i funkcjonalności dla nich istotnych. Dzięki stosowaniu rozwiązań stworzonych w Spółce jest ona w stanie szybko wprowadzać aktualizacje oprogramowania oraz nowe rozwiązania.

Firma dzięki efektywnym działaniom marketingowym, prowadzi aktualnie rozmowy z wieloma dużymi podmiotami oraz klientami zza granicy (Portugalia, Afryka, Niemcy).